Úvod » Skupiny » Řidičské oprávnění skupiny "A", "A1", "A2" a "AM"

Řidičské oprávnění skupiny "A", "A1", "A2" a "AM"

Řidičské oprávnění skupiny "AM"

Do skupiny AM jsou zařazena motorová vozidla s konstrukční rychlostí nepřevyšující 45 km.h-1

Více »

Řidičské oprávnění skupiny "A1"

Řidičské oprávnění udělené pro skupinu A1 opravňuje také k řízení čtyřkolových vozidel o výkonu motoru do 15 kW, s hmotností v nenaloženém stavu do 400 kg a se zdvihovým objemem spalovacího motoru do 125 cm3...

Více »

Řidičské oprávnění skupiny "A2"

Do skupiny A2 jsou zařazeny motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj s výkonem motoru nejvýše 35 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem...

Více »

Řidičské oprávnění skupiny "A"

Řidičské oprávnění udělené pro skupinu A opravňuje také k řízení čtyřkolových vozidel o výkonu motoru do 15 kW a hmotnosti v nenaloženém stavu do 400 kg...

Více »